Moje koncerty - Tu byłem !!!


2017

03.12 Amarant, Poznań: Ferran Fages solo, Vasco Trilla/ Paweł Doskocz Duo, Alex Reviriego solo, Phicus

01.12 Mózg Powszechny, Warszawa: BaggFish, Phicus, Audrey Chen/ Scott

24.11 Amarant:, Poznań: Poznan Improvisers Orchestra 

11-12.11 Jazz Jantar Festival, Klub Żak, Gdańsk: Immortal Onion, RED Trio with Mattias Stahl and Axel Dorner, Atom String Trio, Battle Trance, Susana Santos Silva/ Lotte Anker/ Sten Sandell/ Torbjorn Zetterberg/ Jon Falt

26.10 Mózg Powszechny, Warszawa: Christian Kobi/ Theresa Wong/ Frantz Loriot, Olo Walicki & Trevor Watts solos and duo

12-14.10 Ad Libitum Festival, CSW, Warszawa: Agusti Fernandez/ Barry Guy, Joelle Leandre & Krzysztof Knittel' Workshop Group, Dagna Sadkowska/ John Edwards, Trevor Watts/ Weryan Weston/ Alison Blunt/ Hannah Marshall, Marilyn Crispell/ Barry Guy/ Paul Lytton, Liquid Quintet, Joelle Leandre/ Barry Guy, Joelle Leandre Tentet

11.10 Amarant, Poznań: Albert Cirera solo and duo with Witold Oleszak

26.09 za duszno, Poznań: Illia Belorukov/ Gaudenz Badrutt/ Piotr Tkacz

13.09 Pardon, To Tu, Warszawa: Evan Parker/ Eddie Prevost

26.08 Dragon, Poznań: Paweł Doskocz/ Michał Kasperek

28.06 Amarant, Poznań: Dźwięk-Bud

31.05 Las, Poznań: Sharif Sehnaoui/ Adam Gołębiewski

23.05 Dragon, Poznań: Francois Carrier/ Michael Lambert/ Tomasz Gadecki/ Marcin Bożek

12.05 Dragon, Poznań: Hubert Zemler Solo, Bachorze + Paweł Szpura + Hubert Zemler

31.03 Las, Poznań: Adam Gołębiewski/ Kuba Piernikowski

18.03 Magia Roja, Barcelona: Völga (Fernando Carrasco/ Ivan Gonzalez/ Alex Reviriego/ Vasco Trilla)

15.03 Soda Acustic, Nocturna Discordia #111, Barcelona: Vasco Trilla/ Tom Chant, Pope/ Aram Montagut/ Diego Caicedo/ Joni Garlick, El Pricto/ Luiz Rocha/ Pablo Selnik/ Olivier Jambois/ Marco Jelaca

13.03 Robadors23, Barcelona: Phicus (Ferran Fages, Vasco Trilla, Alex Reviriego)

27.02 Centrum Amarant, Poznań: Adam Gołębiewski/ Tony Elieh/ Sharif Sehnaoui 




2016

07.12 Dragon, Poznań: LOTTO (Rychlicki/ Majkowski/ Szpura)

05.11 Scena na Piętrze, Poznań: Mats Gustafsson' NU Ensemble

21-22.10 Ad Libitum Festival, CSW, Warszawa: Elma/ Bartłomiej Oleś, Saadet Turkoz/ Zlatko Kaucic, Joelle Leandre/ Bogdan Mizerski, AMM (John Tilbury/ Eddie Prevost), Jorgos Skolias/ Antonis Skolias, Charlotte Hug/ Lucas Niggli, Phil Minton + Warsaw Improvisers Orchestra

20.10 Mózg Powszechny, Warszawa: Jerzy Mazzoll solo, Evan Parker solo, Mazzoll/ Parker Duo

20.09 Pies Andaluzyjski, Poznań: Drużyna Poznańska (Jeff Gburek/ Wojtek Więckowski/ Maciej Maciągowski/ Hubert Wińczyk)

20.09 Centrum Amarant, Poznań: Piotr Mełech/ Vasco Trilla/ Jacek Mazurkiewicz

17.09 Mózg Festival, Bydgoszcz: Backspace, Biliana Voutchkova, Mikołaj Trzaska, Evan Parker/ Matt Wright/ Peter Jacquemyn

09.08 Jazz Em Agosto, Gulbenkian Foundation, Lizbona: Theo Ceccaldi Petite Moutarde

05.08 Jazz Em Agosto, Gulbenkian Foundation, Lizbona: Tim Berne' Snakeoil

12.06 Art Of Improvisation, CK Agora, Wrocław: Dominic Lash Solo, Adiabatic Invariants, Alex Ward/ Dominic Lash Duo, Wayne Horvitz

20-21.05 Made In Chicago, Scena na Piętrze, Dragon, Las, CK Zamek - Poznań: Juli Wood' Chicago Calling, Vincent Chancey Group, Switchback, Mike Reed' Flesh And Bone


2015

15-17.10 Ad Libitum Festiwal, Warszawa: C.P.W. Trio, Mikołaj Trzaska & Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa, Peter Brotzmann Quartet, Kawalerowie Błotni, Schlippenbach Trio, Barry Guy & The Blue Shroud, Alex von Schlippenbach solo, Globe Unity Orchestra.

07-09.08 OFF Festiwal, Katowice

01.06 Pardon, To Tu,Warszawa: John Russell/ Steve Beresford/ John Edwards/ Stale Liavik Solberg

17.03 Pardon, To Tu, Warszawa: Nate Wooley/ Paul Lytton


2014

10.11 Dragon, Poznań: Adam Gołębiewski/ Fred Lonberg-Holm

03-05.11 Dragon, Poznań: The Thing, Made To Break, Gołębiewski/ Mełech/ Oleszak, Bachorze

17-18.10 Ad Libitum Festiwal, Warszawa: Schaeffer Septet, Thunder (Fernandez/ Uitti/ Ryan), Aurora, Pole feat. Carlos Zingaro 


2013

29-30.11 Made In Chicago, Poznań: Nicole Mitchell' Sun Dial, Roscoe Mitchell/ Mike Reed Duo

11-12.10 Ad Libitum Festiwal, Warszawa: Czajkowski/ Sudnik/ Kollar, Damasiewicz/ Garbowski/ Soovik, Parker/ Guy/ Lytton, Dick/ Bruckner, Homburger/ Guy, London Jazz Composers Orchestra

05.10 Dragon, Poznań: The Thing

02-04.08 OFF Festiwal, Katowice

26.07 Tzadik Festiwal, Poznań: Daktari, Mikołaj Trzaska Mówi Movie

08-09.06 Ethnoport Festiwal, Poznań: Kapela ze Wsi Warszawa, Yat-Kha, Boban and Marco Marcovic Orchestra

04.06 Dragon, Poznań: Volume

09.03 Dragon, Poznań: Joshua Abrams/ Mikrokolektyw


2012

22-23.11 Alchemia/ Manggha, Kraków: Barry Guy New Orchestra

30.10 Dragon, Poznań: Platform1

02.10 Czytelnia, Poznań: Dikanda

09-11.08 Ethnoport Festiwal, Poznań: Dikanda, Carmen/ Perpignan, Yeshe, Noreum Marchi, Zimpel/ Gania/ Zerang, Vidlunnia, Na Wysoko

03.08 Tzadik Festiwal, Poznań: Balkan Sevdah Akustyk

18.05 Dziedziniec Zamkowy, Poznań: The Ex

30.03 Dragon, Poznań: Quaki Ensemble

02.03 Dragon, Poznań: Postaremczak/ Szpura


2011

25.11 Made In Chicago, Scena na Piętrze, Poznań: Henry Threadgill ZOOID

11.11 Dragon, Poznań: Hera & Michael Zerang

07.10 Dragon, Poznań: Oleszak/ Jacquemyn/ Turner

06.08 Malta, Poznań: Dikanda

22.07 Tzadik Festiwal, Poznań: Undivided, Mikołaj Trzaska solo

18.06 Ethnoport Festival, Poznań: Maria Pomianowska & Przyjaciele, Dakma Brakha

18.06 Dragon, Poznań: Trzaska/ Szwelnik

03.06 Art Of Improvisers, Wrocław: F.F.F.L., Slug Duo with.K.U., Schlippenbach Trio (with Rudi Mahall)

21.03 Dragon, Poznań: Evans/ Fernandez/ Gustafsson

15.02 Dragon, Poznań: McPhee/ Trzaska/ Rosen

09.02 Dragon, Poznań: CINC 


2010

18-20.11  Alchemia/ Manggha, Kraków: Barry Guy New Orchestra

02.11 SPOT, Poznań: Peter Brotzmann Chicago Tentet

08.07 Pasaż Kultury, Poznań: Powerhouse Sound

01-04.07 Gdynia: Open'er Festival

26.04 SPOT, Poznań: The Ex + Brass Unbound

19.03 Dragon, Poznań: Four 

11.03 Dragon, Poznań: Zerang/ Mełech/ Wójciński

26.02 Dragon, Poznań: Swedish Azz

18.02 Dragon, Poznań: ITI Quartet


2009


09.12 Dragon, Poznań: Evans/ Fernandez/ Gustafsson

20.11 Made in Chicago, Poznań: 8 Bold Souls, Indigo Trio

30.08 Muzyka Na Zakolu, Puszczykowo: Gadająca Tykwa, Żywiołak

02-5.07 Open'er Festival, Gdynia

13.06 Ethnoport Festival, Poznan: Alamut, Gasparyan, Hajduki, Transglobal Underground

21.04 Dragon, Poznań: Volume (Trzaska/ Bauer/ Nielssen/ Jorgensen)

17.03 Dragon, Poznań: The Ames Room

12.03 Dragon, Poznań: The Vandermark 5

16.01 Blue Note, Poznań: Piotr Wojtasik International Quartet


2008

10.12 Dragon, Poznań: Sonore

06.12 Manngha, Kraków: Anthony Braxton Septet

22.11 Słodownia, Poznań: Mouse On Mars

21-23.11 Made In Chicago, Poznań: Nicole Mitchell/ Myra Melford, Roscoe Mitchell Quartet, Roscoe Mitchell Ensemble

28.10 Dragon, Poznań: Bishop/ Roebke/ Eisenstadt

12.10 Dragon, Poznań: Trzaska/Thomas/ Zerang

10.10 Dragon, Poznań: The Light & Adam Shelton

09.10 Scena na Piętrze, Poznań: Atomic

19.09 Firlej, Wrocław: The Thing & Ken Vandermark

08-09.08 Tzadik Festival, Poznań: Shofar, Albert Beger New Quartet

04-06.07 Gdynia, Open'er Festival

14-15.06 Ethnoport Festival, Poznań: Gadająca Tykwa, Fare Beas Band, PanJabi MC, Village Collective, Adama Drame

14.05 Dragon, Poznań: Vandermark/ Daisy

24.04 Scena na Piętrze, Poznań: Nicole Mitchell' Black Earth Strings

07.04 Blue Note, Poznań: Pink Freud

16.03 Alchemia, Kraków: Brotzmann/ McPhee/ Kessler/ Zerang, Fred Lonberg-Holm Trio

09.03 Scena na Piętrze, Poznań: Dennis Gonzales

04.03 Dragon, Poznań: Trzaska/ Gasser/ Zerang

25.02 Blue Note, Poznań: 100nka & Herb Robertson

24.02 Scena na Piętrze, Poznań: Dragons 1976, Zimpel/ Traczyk/ Rasz

21.02 Ucho, Gdynia: Peter Brotzmann Quaret with Mikołaj Trzaska


2007

13.12 Słodownia, Poznań: Friedmann/ Leibzeit

03.12 Piwnica 21, Poznań: Kapela ze Wsi Warszawa

16-18.11 Made In Chicago, Poznań: Douglas Ewart & Friends, Chicago Bass Masters, Fred Anderson Trio, Douglas Ewart & Invension

03-04.11 Avant Art Festival, Żak, Gdańsk: Emiter Solo, Electronic Duo & Trio, Big Four, Trio X & Mikołaj Trzaska

09.10 Scena na Piętrze: ROVA Saxophone Quartet

06.07-25.08 Letnia Scena, Stary Browar Poznań: Robotobibok, Port Royal, Ecstasy Project, Out Of Tune, Oleś/ Joergensmann/ Oleś, Maestro Trytony, CKOD

29.06 Scena na Piętrze, Poznań: Asian American Jazz Ensemble

28.06 Scena na Piętrze, Poznań: Mtumi(?) Project/Basser Live

14.06 Stary Rynek, Poznań: PSIO Krew

06.06 Cytadela, Poznań: Kapela ze Wsi Warszawa

09.05 Scena na Piętrze, Poznań: Powerhouse Sound

23.04 Scena na Piętrze, Poznań: Conference Call Quartet

12.03 Scena na Piętrze, Poznań: Jemeel Moondoc Quartet

02.03 Scena na Piętrze, Poznań: The Core & Bassisters Orchestra

24.02 Scena na Piętrze, Poznań: Pink Freud

10.02 Aula UAM, Poznań: Arte Dei Suonatori

26.01 Scena na Piętrze, Poznań: FAB Trio


2006

24-26.11 Made in Chicago, Poznań: Nicole Mitchell/ David Boykin, Ari Brown Quartet, Nicole Mitchell Harambee Project

22.11 Blue Note, Poznań: Wadada Leo Smith & Piotr Baron Quartet

29-30.10 Avant Art Festival, Żak, Gdańsk: Pulsarus, Matthew Shipp, Trio X, Pulsarus Acoustic, Mark Ribot' Spiritual Unity

11.10 Scena na Piętrze, Poznań: Trylobit, FME

08.09 Blue Note, Poznań: Robotobibok

04.05 Scena na Piętrze, Poznań: Free Fall

24.04 Scena na Piętrze, Poznań: Steven Bernstein Diaspora Hollywood

20.01 CK Zamek, Poznań: Łoskot


2005

09.12 Scena na Piętrze, Poznań: Kenny Werner feat. Oleś Brothers

04.12 Scena na Piętrze, Poznań: Pink Freud & Tim Berne

29.11 Aula UAM, Poznań: Madredeus

20.11 Scena na Piętrze, Poznań: The Vandermark 5

13.11 Scena na Piętrze, Poznań: The Cosmosamatics

27.10 Scena na Piętrze, Poznań: Ernest Dawkins Trio

21.10 CK Zamek, Poznań: North Quartet

16.07-19.08 Letnia Scena, Stary Browar Poznań: Oleś/ Joergensmann/ Oleś, Locostar, Gribojadow, Oszibarack, Sing Sing Penelope, Robotobibok

28.04 Słodownia, Poznań: POP POP POP

22.04 Jazz Nad Odrą, CS Impart, Wrocław: Soundcheck, Piotr Wojtasik Quartet, Jarek Śmietana SOPJ, Steve Coleman and Five Elements

19.03 Scena na Piętrze, Poznań: Bridge 61

16.03 Blue Note, Poznań: Matthew Shipp Trio

03.03 Piwnica 21, Poznań: Pink Freud

19.02 Blue Note, Poznań: Jacek Kochan Paansori Project


2004

27.11 Fabryka Trzciny, Warszawa: Tim Berne' Science Friction with Herb Robertson

10.11 WSK, Poznań: Oleś/ Trzaska/ Oleś

25.10 Susznia SB, Poznań: Paralaksa

09. 10 Susznia SB, Poznań: John Butcher/ Anna Zaradny/ Robert Piotrowicz

22.09 Blue Note, Poznań: The Hub

16.07 Dziedziniec Zamkowy, Poznań; 5 Syfon

10.07-07.08 Scena letnia, Stary Browar, Poznań: Elektrolot, Vicsa Kovacs, Pink Freud, Oleś & Oleś

02-03.07 Open'er Festiwal, Gdynia: Massive Attack, Goldfrap, Smolik, Pink

23.04 CK Zamek, Poznań: Trzaska/ Uuskylla/ Nielsen

21.04 CK Zamek, Poznań: Motion Trio

12.03 CK Zamek, Poznań: Stańko Freelectronic

14.02 CK Zamek: Oleś/ Trzaska/ Oleś

08.02 Filharmonia, Warszawa: Kronos Quartet

06.02 Jazzgot, Warszawa: Pink Freud


2003

14.10 Jazzgot, Warszawa: Zenial/ M.Szymczuk

01-02.08 Astigmatic Festival, Płock: Low Res, Burnt Friedmann & Nu Dub Players, Carl Craig, Freestyle Man, Louiee Austin, Pole feat. Fat John

12.07 Molo, Sopot: Bjork

17-18.06 Warsaw Summer Jazz Days, Jazzgot, Kongresowa, CDQ, Warszawa: Die Syntetische... (?), Radian, John Zorn Naked City, Robotobibok, To Rococo Rot

17.05 Alt+F4 Festival, Jazzgot, Warszawa: Laleloo, Vion & Mesz, Fennesz

29.03 Jazzgot, Warszawa: Wirkus/ Mapstation

07.03 GCK/Hipnoza, Katowice: Dave Douglas Septet, Robotobibok


2002

06.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Michał Urbaniak

23.06 Warsaw Summer Jazz Days, Kongresowa, Warszawa: Steps Ahead Acoustic, Wayne Shorter Quartet

20.04 Jazzgot, Warszawa: Robotobibok

07.03 Tygmont, Warszawa: Ellery Eskelin/ Andrea Parkins/ Jim Black

14.02 Jazzgot, Warszawa: Sultry Trio & Chris Speed

10.02 Jazzgot, Warszawa: DKV Trio

2001

(?) Służewiec (?), Warszawa: Manu Chao 

....07 (?), Rynek Starego Miasta, Warszawa: Maciek Sikała

23.06 Warsaw Summer Jazz Days: Steve Coleman and Five Elements, Harriet Tubman

07.03 Cotton Club Caffe (?), Warszawa: Dave Douglas' Tiny Bell Trio

(brak pełnych notatek z tego roku)


2000

07.10 Corral De La Pacheco, Madrid: Manuel Sandoval Flamenco

05.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Krzysztof Ścierański Trio feat. Marek Napiórkowski

18.07 Dubliner, Poznań: Universal Supersession

23-25.06 Warsaw Summer Jazz Days, Kongresowa, Rynek Nowego Miasta: Dave Tronzo Trio, Masacre, Dying Ground, Big Band Radia Jazz, Krzysztofa Górniak Trio, Jan Pęczak Trio, James Carter Funk Band (dwa razy), Odeon Pope Trio, Sex Mob, Sam Rivers Trio, Pat Metheny/Michael Brecker Special Quartet

25.05 Remont, Warszawa: Poulsen/ Nielsen, Adam Pierończyk Interzone

13.04 Remont, Warszawa: Virtual Jazz Reality

07.04 Blue Note, Poznań: James Blood Ulmer

17.02 Remont, Warszawa: Pogodno

13.01 Remont, Warszawa: Bohema, Masło


1999

02.12 Remont, Warszawa: Czan

11-12.11 Remont, Guitar City, Warszawa: Brandon Furman/ Artur Dutkiewicz, Jean-Paul Bourelly/ Jarek Śmietana, Deirdre Cartwright Trio, Philip Catherine/ Maciej Strzelczyk

04.11 Remont, Warszawa: Darek Krupa The Free Trio

29.10 Cotton Club Caffe: Ryszard Borowski Quartet

22.10 Jazz Jamboree, Kongresowa: Wojtek Staroniewicz Karambola, David Sanchez Quintet, Mingus Big Band

21.10 Remont, Warszawa: Sikała/ Święcicki/ Mróz/ Grzyb

12.10 Teatr Mały, Warszawa: Miłość

02.10 Blue Note, Poznań: John Abercrombie ECM Quartet feat. Mark Feldman

10.09 Harenda, Warszawa: Dorota Miśkiewicz Goes To Heaven, Maciek Sikała Trio

07.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Czarek Konrad Kwartet

31.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: International Summer Jazz Academy

24.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Jarek Śmietana Modern Groove Band

14.07 Dziedziniec Zamkowy, Poznań: 4 Syfon

03.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Vistula River Brass Band, Soyka Trio Plus

24-27.06 Warsaw Summer Jazz Days, Kongresowa: Torn/ Reid/ Sharp, Elliott Sharp Trio, Marc Ribot Y Los Cubanos Postizos, Masada String Trio, Bar Kokhba, Masada Quartet, Mazzoll & Difussion Ensemble, Critters Buggin, Medeski, Martin & Wood, Henry Threadgill & Make A Move, Pharoah Sanders Quintet

25.03 Remont, Warszawa: Cezary Konrad Band

04.03 Remont, Warszawa: Piotr Wojtasik Quintet

25.02 Remont, Warszawa: 4 Syfon

28.02 Remont, Warszawa: Miłość


1998

05.11 Remont, Warszawa: Billy Harper Quintet feat. Piotr Wojtasik

22.10-25.10 Jazz Jamboree, Kongresowa, Remont, Warszawa: Henryk Miśkiewicz/Joe Lovano, Helen Merrill, Kevin Mahogany Quintet feat. Piotr Baron, John Scofield Quartet, Tomasz Stańko Quintet feat. John Surman, Art Ensemble Of Chicago, Eryk Kulm Quintet,  Mike Stern Band, Wojtek Karolak Superband feat. Carlos Johnson, Gonzalo Rubalcaba Trio, Eddie Palmieri, Możdżer & Orkiestra Smyczkowa, Dr. John, John Lurie and The Lounge Lizards

19.10 Remont, Warszawa: Marcin Masecki Trio, Zbigniew Namysłowski & Kapela Zygmuntowska

29.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Miłość feat. Z. Łowżył

22.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Walk Away

18.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Adam Pierończyk Trio

11.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Parnas Jazz Sextet

04.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Tomasz Stańko & Simple Acoustic Trio

18-21.06 Warsaw Summer Jazz Days, Kongresowa: Krzysztof Barciś Electric Band, Danielsson/ Kochan/ Pierończyk/ Thomas, Tomasz Stańko Sextet, Konikiewicz Tribute To Miles Orchestra, James Blood Ulmer Revelation Orchestra feat. Arthur Blythe, Jonas Helborg/ Shaun Lane Trio, Allan Holdsworth Trio, Ronald Shannon Jackson Decoding Society, James Carter Quartet, Nicky Skopelities Ekstasis - Material All Stars feat. Bill Laswell, Grassy Knoll, Vernon Reid My Science Project, Branford Marsalis Quartet feat. Kenny Kirkland

22-23.05 Poznań Jazz Fair, Aula UAM, Blue Note: Pharoah Sanders Quartet, World Saxophone Quartet, The Great Session - Vintage Band: Maciej Sikała, Grzegorz Nagórski, Andrzej Olejniczak i inni

29.04 Harenda, Warszawa: Henryk Miśkiewicz Sextet

23.04 Kongresowa, Warszawa: Pat Metheny Group

16.04 Remont, Warszawa: Święcicki/ Jonkisz 

02.04 Remont, Warszawa: Leszek Kułakowski Quintet

19.03 Remont, Warszawa: Ego

13.03 Blue Note, Poznań: Mariusz Gregorowicz Trio

12.03 Remont, Warszawa: Alek Korecki Trio

07.03 Jazz Club Rynek, Warszawa: Możdżer/ Pierończyk

22.02 Harenda, Warszawa: Tomasz Stańko & Simple Acoustic Trio

19.02 Remont, Warszawa: Grześ Grzyb Electric Trio feat. Żaczek + Krupa

05.02 Remont, Warszawa: Piotr Staroniewicz Quartet

25.01 Akwarium, Warszawa: Marc Ribot

22.01 Remont, Warszawa: Maestro Trytony

15.01 Remont, Warszawa: Paweł Perliński Quartet


1997

18.12 Kongresowa, Warszawa: Janusz Strobel, Nina Simone

27.11 Remont, Warszawa: 4 Syfon

25.11 Kinoteatr Tęcza, Warszawa: Ostatnia Impreza

20.11 Remont, Warszawa: Wojtek Konikiewicz/ Piotr Żaczek/ Grzegorz Grzyb

13.11 Remont, Warszawa: Marcin Masecki Trio

10.11 CK Zamek, Poznań: Tomasz Szukalski Twist Band

06.11 Remont, Warszawa: Kwartet Listopadowy

23-24.10 Jazz Jamboree, Harenda, Remont, Kongresowa, Warszawa: Adam Pierończyk Trio, Tie Break, Billy Harper Quintet feat. Piotr Wojtasik with special guest Piotr Baron, Włodzimierz Nahorny, Michell Petruciani, Kenny Garrett Quartet, Miłość

10-12.09 Harenda Jazz Fest, Warszawa: Andrzej Jagodziński Trio, Tomasz Szukalski & Simple Acoustic Trio, Bright Ellas Memories, Nagórski/Stankiewicz Quartet, Funky Groove, Krzysztof Herdzin Trio

30.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Ptaszyn Wróblewski Sextet

23.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Zbigniew Jaremko Zbig's Band

16.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Wojtek Konikiewicz Quartet

09.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Vistula River Brass Band

02.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Letnia Szkoła Jazzu

05.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Marcin Żupański Quartet, Nahorny' Szymanowski Mity

26-29.06 Warsaw Summer Jazz Days, Kongresowa: Piotr Baron Quartet, Candy Dulfer & Funky Stuff, Młodzieżowi Big Band Jazz Radia, The Gil Evans Orchestra, Bob Stewart and New First Line Band, Groove Collective, Bela Fleck and The Flecktones, Steve Coleman and Mystic Rhythm Society feat. Afrocuba de Matanzas, Herbie Hancock New Standards All Stars

06.06 Riviera-Remont, Guitar City, Warszawa: Grzegorz Kapołka Quartet, Laureaci, Jarek Śmietana Trio, Mike Stern Trio

14.05 Piwnica pod Harendą, Warszawa: Miłość

02.05 Akwarium, Warszawa: Doran/ Studer/ Tacuma

10.04 Remont, Warszawa: KiniorSKY Orchestra

27.04 Remont, Warszawa: SAX TOP

20.04 Remont, Warszawa: Krzysztof Herdzin Trio

17.03 Sala Koncertowa Polskiego Radia, Warszawa: Jim Hall Trio

12.02 Akwarium, Warszawa: Bloomdaddies

24.01 Akwarium, Warszawa: David Gilmore & Global Theory


1996

21.11 Kinoteatr Tęcza, Warszawa: Impreza "Dobra Poezja - Zła Muzyka" - Paul Pavique Movement & Muniek Staszczyk & Grabaż; wiersze czytane publicznie wraz z Andrzejem Rodysem, publiczne czytanie fragmentów "1995"

06.11 Remont, Warszawa: Kpz. Peak, Kotiloff, Zeni Geva

05.11 Kinoteatr Tęcza, Warszawa: Jak Wolność to Wolność, Partia, Paul Pavique Movement

24-27.10 Jazz Jamboree, Kongresowa, Riviera-Remont, Warszawa: Joe Lovano Symbiosis Quintet, Sojka/ Nahorny, Christian McBride Quartet, Kansas City (Robert Altman), Michał Urbaniak' Urbanator, Możdżer Sextet, Roy Hargrove Quintet, New York Voices, Trumpet Summit 

15.09 Dziekanka (?), Warszawa: K.A.S.A.

24.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Krzysztof Popek Kwintet

17.08  Rynek Starego Miasta, Warszawa: Henryk Miskiewicz Quartet

10.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Włodek Pawlik & Friends

03.08 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Mariusz Bogdanowicz Back To The Bass

20.07 Plaża w Dębkach: Golden Life

06.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Music Painters

28-30.06 Warsaw Summer Jazz Days, Kongresowa: David Sanborn Group, Hiram Bullock, Betty Carter, Piotr Wojtasik Quintet, Praxis feat. Bill Laswell, Tomasz Stańko & Dino Saluzzi, Bob Berg Quartet, Mc Coy Tyner Trio & Michael Brecker

24.06 Eskulap, Poznań: The Walkabouts

14.06 SDK, Warszawa: Promocja książki "1995"

25.05 Agrykola, Warszawa: Namysłowski/ Możdżer

11.05 Agrykola, Warszawa: De Mono, O.N.A

08.03 Remont, Warszawa: Variete

25.02 Browar, Poznań: Cows, High More

01.02 Remont, Warszawa: Miłość & Lester Bowie


1995

06.12 Remont, Warszawa: String Connection

19-22.10 Jazz Jamoboree, Kongresowa, Warszawa: Henryk Miśkiewicz, The Count Basie Orchestra, Joe Williams, Walk Away, Tommy Flanagan Trio, Benny Carter, Eryk Kulm Quintessence, Joshua Redman Quartet, Mingus Mingus, Joe Henderson

15.10 Browar, Poznań: Hotel Dieu, Dump, Love 666

24.09 (?), Poznań: W Końcu Co Tam, Hedonist, Sabot

03.09 Browar, Poznań: Chokebore, (jakiś support?)

05.06 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Walk Away

29.07 Rynek Starego Miasta, Warszawa: Miłość

23.06 Warsaw Summer Jazz Days, Kongresowa: Włodek Pawlik, Branford Marsalis, Mike Stern

08.04 Stary Browar, Poznań: Destrece (?), Dump, Guzzard

22.01 Remont, Warszawa: Parafrenia



1994

20-23.10 Jazz Jamboree, Kongresowa, Warszawa: Klaus Koenig, Namysłowski i Górale, Bill Cobhma Band, Noa, Big Band Katowice, Wallace Roney Quintet, Lewandowski/Car, Jan Garbarek, Jarek Śmietana, Hal Garper Trio

15.05 Browar, Poznań: Dump, Janitor Joe, Hammerhead

30.04 (?), Poznań: Jawbox



1993

(jesienią?) Aula UAM, Poznań: Chick Corea Electric Band

28.05 Arena, Poznań: Pat Metheny


1992

27.06 Eskulap, Poznań: Fugazi

30.03 Bratniak, Poznań: Dump, Nation Of Ulissess


1991

....09 Eskulap, Poznań: Nomeansno 

15.05 Piekłoraj, Poznań: Apatia, Assassing Of God

02.05 Piekłoraj, Poznań: De Kift



1990

28.10 Piekłoraj, Poznań: Ahimsa, Apatia, Exit Condition

24.05 Piekłoraj, Poznań: Trottel, Target Of Demand, Nomeansno

(?) Piekłoraj, Poznań: Miłość (dwukrotnie)



1989

1988

1987 

05-08.08 Jarocin, Festiwal Muzyków Rockowych: Dezerter, Kult, Kolaboranci, 1984, Young Power, Daab, Moskwa, Bułgarzy, Armia, Pick-Up, Fotoness, Wańka Wstańka, Chłopcy z Placu Broni, Zimek Kosmowski, Pancerne Rowery, Izrael, T. Love, Tie Break, Niemen, Turbo, Aurora, Sztywny Pal Azji, Stan Zvezda, Wilczy Pająk, Kobranocka, Voo Voo, Dżem i inni

(?), (?), Zakopane: Instytucja

(?), (?), Poznań: Aurora


1986 

(dwukrotnie, wiosna i jesień) Eskulap, Poznań: Kult  

(wiosna?) Eskulap, Poznań: Variete  

(?), Eskulap (?), Poznań: Reportaż

(wiosna) Eskulap, Poznań: Radio Warszawa

(?) Kino Słońce, Poznań: Ręce Do Góry

07.09 Kino Wczasowicz, Puszczykowo: Kaspar Hauser G.W.

29.07-02.08  Jarocin, Festiwal Muzyków Rockowych: Variete, TSA, Pancerne Rowery, Apteka, Absurd, Królowa Nie Żyje, Mikrofony Kaniony, Fort BS, Zoilus, Praffdata, 1984, Sztywny Pal Azji, Kult, The One Milion Bulgarians, Pudelski, Ziyo, Izrael, Śmierć Kliniczna, Kobranocka, Karcer, Lech Janerka, Voo Voo i inni


1985 

13-17.08 Jarocin, Festiwal Muzyków Rockowych: Piersi, Variete, Republika, Dzieci Kapitana Klossa, Ivo Partizan, Kosmetyki Mrs. Pinky, Daab, Aya RL, Izrael, Lech Janerka, Kultura, Madame, Made In Poland, Siekiera, Tilt, T. Love, Voo Voo, 

(?) Arena, Poznań: Tangerine Dream

(?) Sala Kinowa, Pałac Kultury, Poznań: Kaszmir/ Alien

(?) Nurt, Poznań: Amster-Amsterdam

(?) Nurt, Poznań: "Śpiewać Każdy Może" - Strefa GV, The Naturat i inni

(?) Arena, Poznań: Reggae Is King - Izzak, Katharsis, Rokosz, Niepodległość Trójkątów, The Rangers, Gedeon Jerrubbal, Daab

(?) Rock Arena, Poznań: Moskwa, Piersi, Made In Poland, Madame, Rendez-Vous, Klaus Mitffoch, Meteors

07 klub 10.06 Liceum nr 10, Poznań: Pierwszy Przegląd Muzyki Anarchistycznej - The Naturat, Amster-Amsterdam, Rag, Vatzlav, Nowa Radość, Kopenhaga

05.05 Rynek Miejski, Mosina: Nowa Radość

13.04 Liceum nr 2, Poznań: Nowa Radość


1984

01-04.08 Jarocin, Festiwal Muzyków Rockowych: Dezerter, Siekiera, Made In Poland, Variete, Aya RL, Azyl P., Daab, Issiael, Klaus Mitffoch, Osjan, Mr. Zoob, TSA, Śmierć Kliniczna, Shakin' Dudi, Moskwa, Piersi, Prowokacja, Rendez-Vous i inni


1983

17.02 Poznań, Rock Arena: TSA



1982

...09 (?) Hala Targowa, Poznań: Rekonstrukcja



1981

05.12 Kino Grunwald, Poznań: Turbo



Tu dalszego ciągu nie ma już na pewno!!! Poniżej drobna dokumentacja materiałów prasowych i własnych, która pomogła ustalić kilka faktów koncertowych z lat 80.




























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz